Pospolite ruszenie – tworzymy kompilację Best of PLFA 2013!!!

Koniec roku to czas podsumowań. W Polskiej Lidze Futbolu Amerykańskiego działo się sporo. Znakomici zawodnicy rekordowej liczby drużyn stworzyli potężną ilość niezapomnianych akcji. Genialny bieg Filipa Ilnickiego w meczu Polska vs. Holandia, niesamowite returny Clarence’a Andersona, rewelacyjne bloki Babsa, dominacja juniorów Owls… Wymieniać można by długo. Warto wszystko co godne uwagi zebrać w jednym miejscu, abyśmy mogli podzielić się pełnym akcji spotem, promując tym samym futbol amerykański w Polsce.

Akcja „Best of PLFA 2013” powstała bardzo spontanicznie. Wrzuciłem na swój fanpage jeden z filmików, jakich w ciągu najbliższych dni oglądać będziemy mnóstwo. Spot z najlepszymi akcjami ze sportowych boisk w kończącym się roku kalendarzowym. Mała sugestia, aby spróbować zrobić coś podobnego z najefektowniejszymi zagraniami PLFA wywołała reakcję zawodowego grafika, gracza Częstochowa Saints, Marka Musiała, który zaoferował pomoc w technicznym połączeniu futbolowych hajlajtów. Ciąg dalszy znacie. Założyliśmy maila bestofplfa(at)gmail.com, Marek stworzył małą grafikę reklamową, a ja napisałem krótki tekst promujący akcję. Teraz, kilka godzin po publikacji inicjatywy dostajemy już pierwsze maile i liczymy na to, że w finalnym spocie swoje barwy zobaczy większość drużyn grających w PLFA. Każdy z was może dołożyć swoją cegiełkę:

Best of PLFA 2013W dniach 26-30 XII 2013 prześlij filmik z najlepszą tegoroczną akcją, Twoją, bądź Twojej drużyny, na adres mailowy: bestofplfa@gmail.com lub opublikuj pod postem. Najlepsze z nich staną się częścią spotu podsumowującego futbolowy rok nad Wisłą.

Wymagania techniczne:

1. Znośna jakość (niekonieczne hd, ale na filmie musi być coś widać )

2. Znośny format (avi, mpg, wmv, w skrócie film zapisany w którymś z popularnych i powszechnie stosowanych formatów)

3. Znośna długość (tylko akcja + ew. celebracja, NIE przesyłajcie całych meczów z informacją, że coś jest w 47minucie i 33sekundzie)

4. Prosimy o przesyłanie filmów za pomocą serwisów typu: sendspace, megaupload etc, ew. linki do spotów umieszczonych na serwisie youtube.

Nie robimy podziałów na Topligę i niższe klasy rozgrywkowe. W spocie znajdą się najlepsze spośród przesłanych akcji.

Wszystkie osoby chętne do wsparcia akcji, lub pomocy w tworzeniu filmu zapraszamy do kontaktu!

Czasu na przesłanie swojej akcji nie jest wiele, ale to celowe działanie. Mamy nadzieję, że tak jak my postanowiliśmy spontanicznie ruszyć z tematem, tak wy przypomnicie sobie „to zagranie” i podzielicie się nim z nami. Nie potrzeba na to wiele czasu. Zachęcamy wszystkich bardzo serdecznie, nie tylko do przesyłania swoich akcji, ale również do promocyjnego wsparcia „Best of PLFA”. Chcielibyśmy, aby nasza informacja dotarła do wszystkich mających w posiadaniu dostęp do archiwów meczów poszczególnych drużyn. Im więcej perełek znajdzie się w finalnym spocie tym większa będzie jego wartość dla promowania naszej dyscypliny. Z tego miejsca prosimy również futbolowe media i fanpejdże o pomoc w rozpowszechnianiu inicjatywy. Z góry dzięki. Czekamy na wasze maile i linki!

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii i oznaczony tagami , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


− trzy = 4

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>